USAID Проект енергетичної безпеки та НКРЕКП підписали меморандум про співпрацю

11 квітня 2019 р., USAID Проект енергетичної безпеки підписав Меморандум про співпрацю з Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЄКП), що є важливим кроком для трансформації енергетичного сектору України.

"Проект енергетичної безпеки є найбільшим проектом USAID в енергетичному секторі України і ми раді співпрацювати в частині регуляторної політики. Комісія розраховує, що співпраця в рамках цього проекту буде системною і за 5 років ми зможемо зробити багато для енергетичного сектору загалом", - наголосила голова НКРЕКП Оксана Кривенко. 

USAID Проект енергетичної безпеки та НКРЕКП разом працюють над вдосконаленням тарифної моделі для підтримки впровадження RAB-тарифів для приватних газо- та електроенергетичних підприємств. Також Проект USAID надає технічну допомогу Комісії в роботі над розробкою методології моніторингу ринку електроенергії.

"Я впевнений, що в поєднанні з рівними умовами, інтеграцією з Європою та розвитком конкурентних ринків, енергія в Україні стане більш доступною, надійною, стабільною та безпечною для всіх громадян. Ось чому USAID Проект енергетичної безпеки буде підтримувати створення конкурентних енергетичних ринків у секторах електроенергетики, газу та центрального теплопостачання, а також допоможе диверсифікувати джерела енергії України, включаючи розширення використання стабільних відновлюваних джерел енергії ", - зазначив Шукру Богут, старший радник з питань енергетики Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Copyright © ЦОИ «Энергобизнес», 1997-2019. Все права защищены
расширенный поиск
Close

← Выберите раздел издания

Искать варианты слов
 dt    dt