USAID та "Київтеплоенерго" співпрацюватимуть для покращення роботи системи теплопостачання міста Києва

24 квітня 2019 р. USAID Проект Енергетичної Безпеки та КП "Київтеплоенерго" підписали меморандум про співпрацю. Сторони домовились про те, що USAID Проект через надання технічної допомоги підприємству сприятиме ефективному виконанню КП "Київтеплоенерго" діяльності з виробництва, транспортування і постачання теплової енергії та виробництва електроенергії.
Технічна допомога USAID Проекту Енергетичної Безпеки (ESP) стосується оптимізації організаційної структури підприємства та забезпечення діяльності незалежної наглядової ради, впровадження фінансової моделі на основі міжнародних практик для стратегічного та оперативного планування, оптимізації системи фінансової звітності компанії та проведення аудиту відповідно до стандартів IFRS, підтримки реалізації інвестиційних проектів, впровадженням політики корпоративної прозорості та протидії корупції, а також сприяння у співпраці з ЄБРР щодо відновлення інфраструктури та поліпшення якості надання послуг.
"USAID Проект енергетичної безпеки надає підтримку для проведення реформ національного рівня для покращення законодавчої та регуляторної бази у сфері централізованого теплопостачання. Реформування енергетичного сектору України має вирішальне значення для майбутнього країни. Неефективне регулювання, неадекватні тарифікація та субсидії зроблили енергетичний сектор уразливим до немотивованих витрат на розбудову інфраструктури та корупції. Співпраця USAID та "Київтеплоенерго" може стати початком надання міжнародної допомоги нового покоління та відігравати вирішальну роль у становленні України на сталий та незалежний шлях розвитку", − зазначив Шукру Богут, старший радник з питань енергетики USAID Україна.
Системи централізованого теплопостачання часто є єдиним джерелом опалення домогосподарств в Україні з її холодними зимами. Перебої в роботі цієї системи можуть призвести до приголомшливих соціальних та політичних наслідків. З іншого боку, надійна робота систем централізованого теплопостачання може бути прикладом ефективного управління міських адміністрацій та доказом виконання їхніх зобов’язань перед населенням. "Сподіваюсь, що спільна робота з USAID принесе користь КП "Київтеплоенерго" та в цілому енергетичному сектору України у вигляді знижених тарифів та більш якісним послугам населенню", - вважає директор КП "Київтеплоенерго" Вячеслав Бінд.

Copyright © ЦОИ «Энергобизнес», 1997-2019. Все права защищены
расширенный поиск
Close

← Выберите раздел издания

Искать варианты слов
 dt    dt