Наш старый сайт

33 тисячі родин на Донеччині знову зі світлом

33 тисячі родин на Донеччині знову зі світлом

26.05.2022

За 25 травня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково повернути електроживлення до 14 населених пунктів Донецької області. Незважаючи на вкрай складну ситуацію в регіоні енергетикам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло до осель понад 33 тисяч родин на Донеччині. Спеціалісти енергокомпанії продовжують відновлювати світло щойно це стає можливим.

Протягом доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково заживили жителів 14 населених пунктів Донецької області. Електропостачання відновлене для 33 551 родини у Краматорському, Бахмутському, Покровському та Волноваському районах. Левова частка відновлень – у Краматорському районі.

Наразі через бойові дії лишаються без електроживлення 311 населених пунктів Донецької області. Найскладнішими напрямками лишаються Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський та Великоновосілківський. Через активні бойові дії та постійні обстріли тут регулярно пошкоджуються лінії електропередач. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоби проводити ремонти.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 92 добу та роблять все можливе, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів, які постраждали через бойові дії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.