Наш старый сайт

Американська Sempra Infrastructure буде постачати LNG до Німеччини

Американська Sempra Infrastructure буде постачати LNG до Німеччини

26.05.2022

Німецька компанія RWE Supply & Trading та американська Sempra Infrastructure підписали контракт на поставки зрідженого природного газу (LNG) із США до Німеччини обсягом 2,25 млн т на рік.

Про це 25 травня повідомив прес-центр RWE.

Контракт передбачає поставки протягом 15 років. Згідно нього, поставки можуть здійснюватися не лише до Німеччини, але й до інших країн світу – клієнтів RWE.

«Ми дуже раді об’єднати зусилля з Sempra Infrastructure, однією з провідних компаній у сфері інфраструктури СПГ у США. Це партнерство сприятиме диверсифікації портфелю поставок газу RWE та Німеччини і, таким чином, підвищить безпеку постачання в Європі на довгостроковій основі», - прокоментував підписання контракту Андре Страке, генеральний директор RWE Supply & Trading:.

В свою чергу, Джастін Берд, генеральний директор Sempra Infrastructure зазначив: «Ми раді можливості працювати з одним із провідних виробників електроенергії Німеччини, щоб допомогти підтримати енергетичну безпеку в регіоні та прискорити перехід на енергопостачання з низьким вмістом вуглецю».

Як повідомляв «ЕнергоБізнес», 16 травня Sempra Infrastructure підписала контракт з польською нафтогазовою компанією PGNiG на поставку 3 млн т LNG в рік. Даний контракт передбачає поставки протягом 20 років.