Про це 28 лютого станом на 08:00 повідомив прес-центр Міністерства енергетики.
«На території Житомирської, Рівненської, Запорізької, Київської, Чернігівської, Сумської та Харківської області в зв’язку з бойовими діями залишаються без газопостачання 11675 споживачів», - зазначається у повідомленні.
Також внаслідок бойових дій частково або повністю знеструмленими залишаються 316 населених пунктів та 332 тис домогосподарств.
«Оперативно-виїздні бригади продовжують виконувати аварійно-відновлювані роботи на місцях та при першій можливості проводять ремонті роботи й підключення споживачів», - додали в прес-центрі Міненерго.



