«Без газу залишаються сотні тисяч побутових споживачів», — зазначено в повідомленні.
Відновити газопостачання на частині ГРС наразі неможливо у зв’язку зі значними пошкодженнями в мережах облгазів та активні воєнні дії.
Попри надзвичайні умови роботи, українські газовики продовжують забезпечувати потреби України. За попередню добу 4 березня для внутрішніх споживачів ОГТСУ протранспортував 76,5 млн кубометрів газу.
Нагадаємо, 4 березня ОГТСУ повідомляв про те, що в Україні залишаються відключеними 13 ГРС.



