+38 (044) 425-55-56

Через бойові дії зупинено вже 16 ГРС, сотні тисяч людей залишились без газу

05.03.2022 00:00

Через бойові дії Оператор ГТС України зупинив роботу 16 газорозподільних станцій у Харківській, Миколаївській, Запорізькій, Київській, Донецькій, Луганській областях, — повідомляє прес-центр компанії; дані на 12:00.

«Без газу залишаються сотні тисяч побутових споживачів», — зазначено в повідомленні. 

Відновити газопостачання на частині ГРС наразі неможливо у зв’язку зі значними пошкодженнями в мережах облгазів та активні воєнні дії. 

Попри надзвичайні умови роботи, українські газовики продовжують забезпечувати потреби України. За попередню добу 4 березня для внутрішніх споживачів ОГТСУ протранспортував 76,5 млн кубометрів газу.

Нагадаємо, 4 березня ОГТСУ повідомляв про те, що в Україні залишаються відключеними 13 ГРС.