+38 (044) 425-55-56

«Чернігівгаз» поновив газопостачання 1500 осель в області

01.04.2022 00:00

Співробітники АТ «Чернігівгаз», користуючись паузами між обстрілами, відремонтували мережі та поновили газопостачання 1500 осель у Чернігівській області.

Про це сьогодні повідомила Регіональна газова компанія. 

«Артобстріли житлових районів і скидання авіабомб на місто призвели до руйнування фасадних газопроводів і навіть суміжних комунікацій. Тому газовикам доводиться відновлювати газопроводи буквально «у підвішеному стані», тримаючи драбину у повітрі над водою», — сказано в повідомленні. 

Загалом за минулу добу (31 березня) відновлено газопостачання до майже 3 5000 споживачам у Харківській, Запорізькій, Чернігівській областях. З початку війни російські окупанти позбавили стабільного газопостачання більше 339 000 домогосподарств по всій Україні.