Про це сьогодні повідомила Регіональна газова компанія.
«Артобстріли житлових районів і скидання авіабомб на місто призвели до руйнування фасадних газопроводів і навіть суміжних комунікацій. Тому газовикам доводиться відновлювати газопроводи буквально «у підвішеному стані», тримаючи драбину у повітрі над водою», — сказано в повідомленні.
Загалом за минулу добу (31 березня) відновлено газопостачання до майже 3 5000 споживачам у Харківській, Запорізькій, Чернігівській областях. З початку війни російські окупанти позбавили стабільного газопостачання більше 339 000 домогосподарств по всій Україні.



