Наш старый сайт

ДТЕК відновлення електропостачання для 20 тис родин на Донеччині

ДТЕК відновлення електропостачання для 20 тис родин на Донеччині

13.05.2022

За 12 травня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли виконати відновлювальні роботи у 23 населених пунктах Донецької області, постраждалих від бойових дій. Це дозволило заживити понад 20 тисяч родин. Незважаючи на складну ситуацію в області енергетики продовжують повертати електропостачання жителям Донецькій області.

Протягом 12 травня енергетики ДТЕК Донецькі електромережі змогли провести відновлювальні роботи на обладнанні та лініях та повністю чи частково відновили живлення 23 населених пунктів. Так енергетики повернули світло в оселі 20 049 родин у Покровському (найбільше), Краматорському та Бахмутському районах.

Без світла через активні бойові дії залишаються мешканці 255 населених пунктів Донецької області. Найбільш складні напрямки – Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський та Великоновосілківський. Тут через обстріли та авіадуари постійно пошкоджується електрообладнання та лінії електропередач. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоби проводити ремонти.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 79 добу та роблять все можливе, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів, які постраждали через бойові дії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.