Наш старый сайт

«Енергоатом» і Westinghouse запускають програму стажування в США для атомників

«Енергоатом» і Westinghouse запускають програму стажування в США для атомників

03.08.2022

Американська інжинірингова компанія Westinghouse Electric і НАЕК «Енергоатом» оголосили про співпробітництво, в рамках якого понад 60 українських атомників та студентів старших курсів зможуть пройти стажування в США для практичного вивчення технології реакторів AP1000.

Про це 3 серпня повідомив прес-центр «Енергоатома».

Навчання розпочнеться восени 2022 року у головному офісі компанії Westinghouse у Сполучених Штатах.

Після завершення курсу навчання, спеціалісти зможуть застосувати свої навички інженерної, технічної та технологічної підтримки у проектах нового будівництва блоків за технологією AP1000 в Україні. Фахівці також пройдуть підготовку із забезпечення надважливої підтримки майбутніх програм виведення з експлуатації енергоблоків українських атомних електростанцій.

«Завдяки навчальній програмі Westinghouse українські фахівці і студенти отримають унікальний досвід для розвитку в атомній галузі, оскільки ми розпочинаємо реалізацію проектів AP1000 по всій Україні», – сказав Девід Дарем, президент Westinghouse Energy Systems.

Як повідомляв «ЕнергоБізнес», у червні 2022 р. Westinghouse і «Енергоатом» розширили угоди на постачання ядерного палива для всіх діючих атомних електростанцій «Енергоатома» в Україні та будівництво дев’яти енергоблоків AP1000® по всій країні. Установка AP1000 – це реактор покоління III+, що має унікальні пасивні системи безпеки, модульну конструкцію, а також найкращі в галузі експлуатаційні характеристики та можливість працювати в маневрених режимах.