Наш старый сайт

Гендиректором ПГНК став Віталій Дороган

Гендиректором ПГНК став Віталій Дороган

03.08.2022

З 23 липня 2022 року на посаду генерального директора Спільного підприємства «Полтавська газонафтова компанія» призначений Віталій Вячеславович Дороган.

Про це повідомило СП ПГНК.

Дороган закінчив Київський інститут міжнародних відносин за спеціальністю Міжнародні економічні відносини, та має більш ніж 20-ти річний досвід фінансової та комерційної діяльності у нафтогазовій галузі.

Свою фахову діяльність розпочинав у 2002 році у ПАТ «Укрнафта».

Також він обіймає посаду члена Правління у JKX Oil&Gas Limited.

Довідка: СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, яке було створене у 1994 році, є дочірнім підприємством JKX Oil & Gas Ltd. СП ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка газу та нафти. Компанія володіє 6 ліцензіями на експлуатацію в межах Полтавської області. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи у досягнення Україною енергетичної незалежності.

Материнська компанія, JKX Oil&Gas Ltd,  керується Радою директорів. Генеральним директором JKX Oil&Gas Ltd є Андрій Пасішник.