+38 (044) 425-55-56

Голова Запорізької ОВА: Російські окупанти можуть самі полишити ЗАЕС при нашому наступі

Голова Запорізької ОВА: Російські окупанти можуть самі полишити ЗАЕС при нашому наступі

11.04.2022 00:00

Російські окупаційні війська можуть самі полишити територію Запорізької АЕС у випадку наступу Збройних Сил України та звільнення міста-супутника Енергодару.

Таку думку в інтерв’ю для видання «Ліга.нет», яке було опубліковане 11 квітня, висловив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух. 

«Я думаю вони самі підуть. Енергодар розташований у такому місці, що це – глухий кут. І залишатися в ньому немає сенсу. Для них атомна станція – як валіза без ручки. Там нічого не зробиш», - сказав Старух.

Також голова Запорізької ОВА повідомив, що на сьогодні станція продовжує працювати.

«Ситуація складна, оскільки майже всі працюють під дулами автомату. Також намагаються завести в міську раду (міста-супутник Енергодар – ред.) і захопити систему управління. Енергодар знаходиться під постійним терористичним тиском», - додав він.