Як повідомило комунальне підприємство, на Голосіївському проспекті аварійна бригада «Київтеплоенерго» замінила частину пошкодженої труби діаметром 820 мм. Тепломережа забезпечує теплом та гарячою водою 260 будівель на Теремках. Її експлуатують вже близько 45 років, щороку на ній ліквідовували як мінімум 5 пошкоджень.
У Солом’янському районі усунено пошкодження магістрального трубопроводу діаметром 400 мм. Він транспортує тепло до 17 житлових будинків, 2 дитячих садочків та одного відомства. Тепломережа також експлуатується більше сорока років, і щороку тут виявляли по 3-4 пошкодження.


