+38 (044) 425-55-56

Майже всі ГРС на звільнених від окупантів територіях або запущені, або готові до запуску, — гендиректор ОГТСУ

20.04.2022 00:00

На сьогодні майже всі газорозподільні станції на звільнених територіях півночі України або запущені, або готові до запуску, який відбудеться після відновлення мереж облгазів.

Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив генеральний директор Оператора ГТС України Сергій Макогон. 

У Київській та Чернігівській областях поки що залишаються зупиненими по одній ГРС, у Сумській — всі в роботі, зазначив він. 

Станом на 19 квітня відключеними залишаються 39 ГРС в шести регіонах України. 80% з них розташовані на територіях Луганської, Донецької та Запорізької областей, де тривають бойові дії.