Про це 27 лютого повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив головний керуючий директор мережі Віталій Вандич.
«Звертаюся до офіційних органів державної влади. Заберіть з наших заправок пальне на потреби армії, поліції, МНС, тероборони, медицини. Заберіть також наші бензовози», - написав топ-менеджер компанії.
Як повідомлялося, 26 лютого після розмови президента Володимира Зеленського та президента Азербайджана Ільхама Алієва, мережа АЗС SOCAR прийняла рішення безкоштовно надавати паливо для машин швидкої допомоги та транспорту Державної служби надзвичайних ситуацій.



