МХП виробляє Bio-LNG повністю з пташиного посліду та інших агровідходів. Продукт сертифіковано за стандартом ISCC EU і він повністю відповідає критеріям сталості RED II/III.
«Старт експорту відновлюваного біометану Bio-LNG підтверджує лідерство МХП у сфері біоенергетики та інновацій. Інновації, сталість і амбіційні проєкти — частина нашої ДНК. Ми перетворюємо пташиний послід на кліматично позитивне паливо, яке вже сьогодні може забезпечувати енергією вантажівки та судна по всій Європі», — зазначив Адомас Аудіцкас, зазначив Адомас Аудіцкас, заступник генерального директора групи МХП, відповідальний за розвиток біоенергетики.
МХП системно інвестує в біоенергетичну інфраструктуру вже понад десять років. Компанія управляє одним із найбільших у Європі портфелів біогазових проєктів, який тепер доповнений виробництвом Bio-LNG.
Досьє "ЕнергоБізнеса"
МХП — міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій. Має виробничі потужності в Україні та Південно-Східній Європі. Акції МХП представлені на Лондонській фондовій біржі.Об'єднує понад 36 тисяч працівників в Україні
Засновник та CEO МХП — український бізнесмен Юрій Косюк.




