Про це повідомив керівник Оператора газосховищ України Сергій Перелома.
«Адже маємо і надалі забезпечувати надійне газопостачання», — написав він в себе на «Фейсбуці».
Перелома розповів, що відвідав Богородчанське ПСГ, де перевірив, як воно входить у сезон закачування.



