Про це сьогодні повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
«Офіційно: на Львівщині відкрили нове газове родовище! Далі будемо лише нарощувати видобуток!», — написав він в своєму Telegram-каналі.
Інших подробиць про родовище Козицький не оприлюднив.
Напередодні на Львівщині стали ширитись чутки про дивний звук, схожий на вибух, а також сяйво в одному з населених пунктів якраз після сигналу повітряної тривоги. Через те багато хто вирішив, що по області знову завдали удару росіяни.
Проте увечері голова Львівської ОВА заспокоїв, що джерелом звуку була одна з газовидобувних вишок, на якій працівники здійснили контрольований викид суміжних газів. «Під час скиду було чутно звук, схожий на вибух. Також сталося часткове загоряння», — пояснив він.




