+38 (044) 425-55-56

На Львівщині відкрили нове родовище газу

На Львівщині відкрили нове родовище газу

01.04.2022 00:00

У Львівській області відкрили нове газове родовище.

Про це сьогодні повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. 

«Офіційно: на Львівщині відкрили нове газове родовище! Далі будемо лише нарощувати видобуток!», — написав він в своєму Telegram-каналі. 

Інших подробиць про родовище Козицький не оприлюднив. 

Напередодні на Львівщині стали ширитись чутки про дивний звук, схожий на вибух, а також сяйво в одному з населених пунктів якраз після сигналу повітряної тривоги. Через те багато хто вирішив, що по області знову завдали удару росіяни. 

Проте увечері голова Львівської ОВА заспокоїв, що джерелом звуку була одна з газовидобувних вишок, на якій працівники здійснили контрольований викид суміжних газів. «Під час скиду було чутно звук, схожий на вибух. Також сталося часткове загоряння», — пояснив він.