Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов сьогодні під час національного телемарафону.
Він зазначив, що цей газопровід пошкоджують вже не вперше.
Щоб його відремонтувати, аварійна бригада, за словами Синєгубова, працювала більше 12 годин під обстрілами, ризикуючи життям.
А вже сьогодні, 4 травня, як повідомив далі голова ХОВА, окупанти обстріляли газопровід у Дергачівському районі. Відтак без газопостачання залишилось більше 30 тисяч помешкань. «Ми зараз... докладаємо всіх абсолютно зусиль, щоби якомога швидше відновити газопостачання», — запевнив він.



