Про це повідомила Регіональна газова компанія.
Через пошкодження газопроводів середнього і високого тиску діаметром 150 мм без газу залишилось два села — Чумальово і Добрянське.
Щоб відновити газопостачання, фахівці АТ «Закарпатгаз» терміново збудували майже 1200 метрів нового газопроводу і зробили перемичку на 32 м для перепідключення одного села.
Всього за кілька днів газовикам Закарпаття вдалося відновити газопостачання до 1300 побутових споживачів, школи, дитячого садка та ще семи підприємств, проінформували в РГК.



