+38 (044) 425-55-56

На Закарпатті повінь пошкодила два газопроводи

08.04.2022 00:00

Одразу два газопроводи було пошкоджено в Закарпатській області внаслідок повені на річках Теребля та Тересва.

Про це повідомила Регіональна газова компанія. 

Через пошкодження газопроводів середнього і високого тиску діаметром 150 мм без газу залишилось два села — Чумальово і Добрянське. 

Щоб відновити газопостачання, фахівці АТ «Закарпатгаз» терміново збудували майже 1200 метрів нового газопроводу і зробили перемичку на 32 м для перепідключення одного села. 

Всього за кілька днів газовикам Закарпаття вдалося відновити газопостачання до 1300 побутових споживачів, школи, дитячого садка та ще семи підприємств, проінформували в РГК.