Про це повідомила Регіональна газова компанія.
Згідно з повідомленням, ворожими обстрілами суттєво пошкоджені наземні та підземні газопроводи.
Фахівці аварійно-диспетчерської служби АТ «Запоріжгаз» провели необхідний комплекс заходів задля ліквідації витоків газу. Відновлювальні роботи розпочнуть щойно отримають дозвіл від відповідних служб.




