Про це 28 лютого о 15:40 повідомив голова правління «Нафтогазу» Юрій Вітренко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
«Ми виконуємо завдання щодо забезпечення нашої армії, зокрема пальним. Також забезпечуємо життєдіяльність людей і економіку: газом, централізованим опаленням, гарячим водопостачанням, тощо», - йдеться у повідомленні.
Також компанія відновлює інфраструктуру, яка була пошкоджена в результаті бойових дій.
Як повідомляв «Енергобізнес», станом на 28 лютого «Укрнафта» (50% акцій + 1 акція належать «Нафтогазу») продовжує видобуток вуглеводнів та забезпечує пальним Збройні Сили.



