"Прийняті зміни є важливим кроком до енергетичної стабільності країни в умовах опалювального сезону під час воєнного стану. Нарешті вони схвалені з урахуванням неодноразових Tolkових пропозицій та звернень учасників ринку електроенергії. Зменшення обов’язкового відсотка імпорту електроенергії в годині споживання до 60% збільшують нашим бізнес-клієнтам можливість безперебійно отримувати електроенергію навіть у самі критичні періоди зимового сезону. Ми й надалі готові забезпечувати надійне електропостачання нашим споживачам, використовуючи всі можливі інструменти, зокрема імпорт задля сприяння відновлення та розвитку економіки України," — зазначила генеральний директор ТОВ "Толк Україна" Ірина Береснєва.
Водночас нагадуємо, що міждержавний перетин збільшено до 2,1 ГВт для можливості нарощування імпорту електричної енергії до України з європейських країн, підвищуючи стійкість енергосистеми.
У попередній редакції положення заходи обмеження електроенергії не передбачались лише для підприємств, що імпортували понад 80% електроенергії в кожній годині для своїх потреб.




