Наш старый сайт

Олександр Фоменко призначений генеральним директором ДТЕК Мережі

Олександр Фоменко призначений генеральним директором ДТЕК Мережі

13.05.2022

Генеральним директором ДТЕК Мережі призначено Олександра Фоменка, який раніше очолював ДТЕК Одеські електромережі. Першочерговими завданнями компанії під його керівництвом стане відновлення енергетичної інфраструктури, зруйнованої через бойові дії, та продовження розпочатих раніше проектів цифровізації мереж та розвитку клієнтського сервісу. Олександр Фоменко змінив на цій посаді Івана Гелюха, який продовжить роботу у ДТЕК, як член Правління D.TRADING B.V.

«В цей відповідальний для країни час ДТЕК Мережі  направив всі ресурси на те, щоб відновити мережі, що постраждали від бойових дій. Поряд із ремонтом зруйнованої електроінфраструктури компанія продовжить оновлювати мережі ОСР та робити їх «розумними» завдяки програмам з автоматизації і цифровізації. Клієнтоорієнтованість також залишається ключовим напрямком розвитку бізнесу. У компанії продовжать вибудовувати партнерські відносини з клієнтами, розвивати цифрові канали взаємодії з ними – сайти та чат-боти, працювати так, щоб бути еталоном надання послуг в Україні», –  прокоментував генеральний директор ДТЕК Мережі Олександр Фоменко.

Олександр Фоменко працює у ДТЕК з 2000 року. У різні часи очолював ПЕМ-Енерговугілля, Дніпрообленерго (зараз ДТЕК Дніпровські електромережі), Київенерго (зараз ДТЕК Київські електромережі). З червня 2019 року призначений генеральним директором ДТЕК Одеські електромережі.

Іван Гелюх, який до цього очолював ДТЕК Мережі, продовжить співпрацю з компанією як член Правління D.TRADING B.V.

«Команда ДТЕК Мережі вже багато зробила для побудови в Україні інфраструктури «розумних» мереж, розвитку сучасного клієнтського сервісу, впровадження якісно інших стандартів роботи в галузі. Упевнений, цей напрямок розвитку буде продовжено і ОСР ДТЕК Мережі стануть абсолютним еталоном якості послуг як для українських, так і для іноземних компаній», –  прокоментував член Правління D.TRADING B.V Іван Гелюх.

Довідково:

Олександр Фоменко закінчив Донецький державний технічний університет за двома спеціальностями: інженер-електрик та бухгалтер. Здобув диплом Донецького національного університету за спеціальністю "менеджмент організацій". У 2011 році отримав диплом MBA із загальної програми London Business School та Академії ДПЕК «Енергія Лідера».