Як було зазначено під час засідання, пропозиції учасників не відповідали умовам конкусу, зокрема, йдеться про перевищення граничної ціни закупівлі та відсутність інформації щодо мінімального строку оплати наданої послуги з розвитку нової генеруючої потужності.
Переможці
Таким чином, переможцями конкурсу визнані:
• ТОВ Станція Індустріальна (компанія зареєстрована в Івано-Франківській області, кінцевий бенефіціарний власник – Юлія Савко): для обʼєкту 25 МВт на Франківщині — € 780 000 за МВт (з урахуванням ПДВ)
• ТОВ Магнат Енерго (засновником є ТОВ Агропромислова компанія "МАГНАТ", яку контролюють брати Вячеслав та Геннадій Фурса. Кінцеві бенефіціарні власники – Вікторія Драч, Андрій Фурса): обʼєкт 79 МВт на Франківщині — € 549 588 за МВт (з ПДВ)
• ТОВ СП Агродар (засновником є ТОВ Агропромислова компанія "МАГНАТ", яку контролюють брати Вячеслав та Геннадій Фурса): обʼєкти на Чернігівщині та Франківщині— € 557 148 за МВт (з ПДВ).
• ТОВ Агрохолдинг Радосвіт (засновником є ТОВ Агропромислова компанія "МАГНАТ", яку контролюють брати Вячеслав та Геннадій Фурса): обʼєкти на Київщині та Чернігівщині — € 557 148 за МВт (з ПДВ).
• ТОВ Норт Ленд (засновником є Олександр Артемчук): об’єкт 6,9 МВт на Франківщині — € 648 000 за МВт (з ПДВ).
• ПрАТ Кривий Ріг Цемент (входить в Групу Конкорд Кепітал Ігоря Мазепи. 100% акцій належить кіпрській ОВЕРІН ЛІМІТЕД. Кінцевими бенефіціарними власниками є Ігор Мазепа (Конкорд) та Віталій Антонов (Галнафтогаз (ОККО)): обʼєкти на Дніпропетровщині — € 400 000 за МВт (з ПДВ).
• ТОВ Пауер 1 (Драгон Капітал Томаша Фіали): обʼєкти на Закарпатті — перший - € 300 000 за МВт (з ПДВ), другий — € 400 000 за МВт (з ПДВ).
Переможці мають сплатити гарантійний внесок.
Переможці конкурсу на нову потужність: пропозиції Укрнафти, Inzhur Energy та Далорт відхилені

14.04.2025 07:59
Пропозиції ПАТ Укрнафта, Інжур Енерджі та Далорт у конкурсі на будівництво нової генеруючої потужності відхилені комісією. Про це свідчать результати засідання конкурсної комісії, повідомляє ExPro.



