Про це йдеться у публікації до 21-ї річниці відновлення діяльності Держенергонагляду.
В Держенергонагляді вважають, що розширення його повноважень на сферу газопостачання дозволить сформувати цілісну та комплексну систему державного нагляду за енергетичною галуззю країни.
«Це вимога часу і ситуації, в якій працює паливно-енергетичний комплекс. Технічний стан стає вирішальним у забезпеченні руху галузі до широкомасштабних ринкових перетворень», — зазначили в інспекції.
Наразі Держенергонагляд здійснює нагляд та контроль за технічним станом та експлуатацією об’єктів та мереж у галузі електроенергетики та у сфері теплопостачання.




