+38 (044) 425-55-56

РГК відновила газопостачання більше 7 300 осель на Київщині

РГК відновила газопостачання більше 7 300 осель на Київщині

11.04.2022 00:00

За останню добу у Київській області було відновлено газопостачання 7 308 осель.

Про це сьогодні повідомила Регіональна газова компанія. 

Зокрема, у Броварах газ подали до 3 382 осель, у Києво-Святошинському районі — до 2257, у Бородянці — до 1873, у Макарові і Вишгороді — до 1135. 

З початку відновлювальних робіт на Київщині газ знову з’явився у майже 15 000 домогосподарств. 

РГК також повідомила, що впродовж останньої доби вдалося повернути газ до 2 231 осель у Чернігівській і Миколаївській областях.