Про це сьогодні повідомила Регіональна газова компанія.
Зокрема, у Броварах газ подали до 3 382 осель, у Києво-Святошинському районі — до 2257, у Бородянці — до 1873, у Макарові і Вишгороді — до 1135.
З початку відновлювальних робіт на Київщині газ знову з’явився у майже 15 000 домогосподарств.
РГК також повідомила, що впродовж останньої доби вдалося повернути газ до 2 231 осель у Чернігівській і Миколаївській областях.




