+38 (044) 425-55-56

Робота енергосистеми України на 25 квітня 2022 року

25.04.2022 00:00

За минулу добу відновлено електропостачання близько 67 тисячам споживачів, — інформує Міністерство енергетики України.

Зокрема, у Київській області – 37,7 тисячам споживачів, Харківській – 21 тисячі, Херсонській – 5,1 тисячам, Донецькій – 2,4 тисячам, Миколаївській – 800 споживачам.

Газопостачання відновлено понад 6,1 тисячам абонентів.

Станом на 25 квітня в Україні, за повідомленням Міненерго, залишаються знеструмленими близько 843 населених пункти, загалом близько 712,4 тисяч споживачів. Зокрема в Донецькій області – понад 284 тисячі споживачів, Харківській - 154 тисячі, Луганській – 121,7 тисяч, Київській – 50,6 тисяч споживачів.

Без газопостачання залишаються понад 226 тисяч абонентів. Найбільш складна ситуація із газопостачанням спостерігається в Запорізькій, Київській, Чернігівській, Миколаївській та Харківській областях.