+38 (044) 425-55-56

Російські війська захопили майно «Херсонобленерго» - заява компанії

Російські війська захопили майно «Херсонобленерго» - заява компанії

29.06.2022 00:00

Керівництво розподільчої компанії «Херсонобленерго» заявило про захоплення активів компанії російськими окупаційними військами та спецслужбами країни-агресора.

Відповідна заява 29 червня була опублікована на сайті обленерго.

«27 червня 2022 р. представниками так званої «Херсонської військової-цивільної адміністрації», за підтримкою представників ФСБ РФ та участю начальника служби повітряних та кабельних електричних мереж АТ «Херсонобленерго» були захоплені окремі об’єкти, які належать АТ «Херсонобленерго» та які забезпечували постачання та розподіл електричної енергії споживачам Херсонської області», - йдеться у повідомленні.

В компанії повідомили про втрату контролю над обслуговуванням електричних мереж області.

«Під час захоплення підприємства окупантами було представлено так званого нового керівника підприємства Жахановича Ю.Є., який не має жодного відношення до виконавчих органів АТ «Херсонобленерго». Єдиним законним керівником Товариства є Голова Правління Сафронов І.М.», - зазначається у повідомленні.

Офіційне керівництво компанії звернулося до правоохоронних органів, а також наголосило, що постачання електроенергії в Херсонську область здійснюється з підконтрольної Україні території, українськими постачальниками, а оплата має проводитися виключно в гривні.