+38 (044) 425-55-56

Росіяни мінують об’єкти газового господарства, — РГК

28.03.2022 00:00

Відступаючи, російські війська залишають після себе смертельні "подарунки" — мінують об’єкти критичної інфраструктури, зокрема газового господарства.

Про це повідомила Регіональна газова компанія на «Фейсбуці». 

«Російські окупанти залишають міни і розтяжки. Вони не гребують мінувати навіть виносні засувки в полях», — сказано в пості. 

РГК закликало всіх бути обережними, а в разі виявлення мінування одразу повідомляти вибухотехніків ДСНС та газорозподільну компанію. 

Розтяжка на виносній засувці в полі