Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
«Нафтобазу з горючим знищено. На заводі рятувальники й досі приборкують полум’я. Там сильна пожежа. Горить пальне», — написав він в Telegram о 7:25.
Згодом ДСНС повідомила, що пожежу на заводі ліквідували. Горіли резервуари з мазутом. Шість ємностей зруйновано. Загалом вогнем було охоплено 500 кв. метрів.
Постраждалих, за даними надзвичайників, немає. На місці працювали 46 рятувальників та 11 одиниць спецтехніки.
Внаслідок потрапляння ракет у нафтобазу сталась пожежа в екосистемі, яку теж оперативно загасили.




