+38 (044) 425-55-56

Росіяни завдали авіаудару по нафтобазі і заводу на Дніпропетровщині

Росіяни завдали авіаудару по нафтобазі і заводу на Дніпропетровщині

06.04.2022 00:00

В ніч на 6 квітня росіяни завдали авіаудару по Дніпропетровщині, поціливши у завод у Новомосковську та нафтобазу в Синельниківському районі.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. 

«Нафтобазу з горючим знищено. На заводі рятувальники й досі приборкують полум’я. Там сильна пожежа. Горить пальне», — написав він в Telegram о 7:25. 

Згодом ДСНС повідомила, що пожежу на заводі ліквідували. Горіли резервуари з мазутом. Шість ємностей зруйновано. Загалом вогнем було охоплено 500 кв. метрів. 

Постраждалих, за даними надзвичайників, немає. На місці працювали 46 рятувальників та 11 одиниць спецтехніки. 

Внаслідок потрапляння ракет у нафтобазу сталась пожежа в екосистемі, яку теж оперативно загасили.