Об’єкти компанії у всіх регіонах України, в тому числі в районах бойових дій, продовжують працювати. На деяких об’єктах, з огляду на ризики через бойові дії, персонал переведений на дистанційну роботу. Жертв чи постраждалих серед співробітників компанії немає.
Через пошкодження газових мереж відключена від газопостачання Станиця Луганська (Луганська обл.).
«Наші співробітники роблять все від них залежне, щоб постачати газ споживачам України та убезпечити райони, де проходять бойові дії, від небезпеки аварійних інцидентів», — сказано у повідомленні.



