+38 (044) 425-55-56

У 85% населених пунктів Київщини відновлено газопостачання

22.04.2022 00:00

Про це сьогодні повідомила Регіональна газова компанія (РГК).

За даними компанії, у 94 населених пунктах розподіл газу відновлено повністю, ще в 7 — частково. 

«Поступово подача газу відновлюється у місті Буча, смт. Гостомель, Ворзель і Коцюбинське», — зазначили в РГК. 

Станом на 21 квітня доступ до стабільного газопостачання отримали загалом 72 315 домогосподарств і підприємств.