+38 (044) 425-55-56

У квітні РГК встановила 12 нових ГРП

20.04.2022 00:00

З початку квітня Регіональна газова компанія (РГК) встановила 12 нових газорегуляторних пунктів.

Про це повідомляють на сторінці РГК в «Фейсбуці». 

Зокрема, вчора в Макарівському районі Київської області замінили один знищений ШГРП. 

«Завдяки виробництву RGC Production газорозподільні компанії здійснюють модернізацію обладнання для підвищення безпеки та стабільності газопостачання», — зазначили в компанії. 

За її даними, ще шість ШГРП встановили АТ «Житомиргаз», по два — АТ «Дніпропетровськгаз» та АТ «Рівнегаз», АТ «Запоріжгаз» і «Київоблгаз».