Про це 27 лютого о 20:29 написав у соціальній мережі Twitter міністр Кулеба.
«Ми наполягаємо на повному ембарго купівлі нафти і газу з Росії. Купувати них - означає оплачувати вбивство українських чоловіків, жінок та дітей. Я вітаю перші рішучі кроки ряду Європейських країн у цьому напрямку і закликаю інших діяти рішуче та без затримки», - написав міністр.
Як повідомлялося раніше, 24 лютого президент Володимир Зеленський, виступаючи на засіданні Європейської Ради, заявив, що європейські країни мають негайно відключити Росію від SWIFT (станом на 27 лютого, ця санкція вже задіяна), а також накласти ембарго на торгівлю нафтою і газом.



