Це, як пояснили в міністерстві, пов’язано з необхідністю покрити внутрішні потреби країни у споживанні протягом всієї доби та забезпечити резерви на вечірні години максимального споживання.
Імпорт електроенергії також не здійснюється.
Виробленої електроенергії наразі вистачає для покриття потреб споживачів, проте поступово виходять в ремонт енергоблоки атомних та теплових електростанцій, знижується водопілля, що, відповідно, вплине на роботу гідроелектростанцій. Зараз вони працюють упродовж всієї доби, і навіть збільшують генерацію для покриття ранкових та вечірніх піків споживання.
На покриття споживання посилено працюють також теплові електростанції. Вдень активно працюють сонячні та вітрові електростанції, зазначили в Міненерго.




