Про це сьогодні на «Фейсбуці» повідомив керівник Оператора газосховищ України Сергій Перелома.
«Під час нейтрального періоду проводяться профілактичні роботи та ремонти. Окрему увагу колеги приділяють перевірці запірної арматури, систем водопостачання та пожежогасіння. За цей час підземні пласти «перепочивають», пластовий тиск природного газу вирівнюється. Відбувається замір статичних тисків по всьому фонду свердловин», — розповів він.
Планується, за його словами, що до кінця квітня у нейтральний період переведуть всі українські ПСГ.
Дві підземки — Краснопопівське на Луганщині та Олишківське на Чернігівщині — і надалі залишаються зупиненими через проведення бойових дій.



