Про це повідомив голова правління «Нафтогазу» Олексій Чернишов у колонці для «Економічної правди».
За словами Чернишова, шість із цих свердловин - нові, після буріння, а ще одна – отримала друге життя внаслідок проведеного капітального ремонту. У тому числі, компанія нещодавно повідомила про запуск свердловин з дебітом 340 і 460 тис куб м на добу, що є найбільшими показниками за останні роки.
«Кожна успішна пошукова чи розвідувальна свердловина, як відомо, дає можливість запланувати на відкритому покладі буріння ще дві-три-чотири, а іноді й п’ять додаткових свердловин. Тож зараз ми оптимізуємо наш портфель буріння і закладаємо додаткові свердловини, які потенційно можуть дати високі дебіти», — пояснює в. о. генерального директора УГВ Олег Толмачев.




