Кабінет міністрів в умовах коли російські війська інтенсивно знищують інфраструктуру з виробництва та зберігання палива першочергово забезпечує нафтопродуктами потреби Збройних Сил України, в другу чергу – агропромислові підприємства для проведення посівної кампанії.
Про це в інтерв’ю для видання ВВС, яке було опубліковане 7 квітня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
«В першу чергу, пальним забезпечуються Збройні Сили, в другу чергу, пальне сьогодні йде на організацію посівної. Є забезпечення людей пальним на наших автозаправних станціях», - сказав він.
Також голова Уряду визнав, що ворожі війська цілеспрямовано знищують паливну інфрастурктуру.
«Росія справді зосередилася на знищенні інфраструктури зберігання пального в Україні. Ми бачимо, як методично вони знищують і переробні бази, і ті, де зберігається величезна кількість пального», - сказав він.
Разом з тим, прем’єр-міністр запевнив, що населення також має можливість придбати паливо на АЗС.




