Про це йдеться в інформації Оператора ГТС України щодо стану роботи української газотранспортної системи станом на 14:00 9 березня.
При цьому фахівцям ОГТСУ вдалося повернути в роботу ГРС у Херсонській області.
«Фахівці компанії продовжують працювати над можливістю відновлення газопостачання мешканцям міст, які були відключені через пошкодження газогонів поблизу м. Маріуполь, де тривають активні бойові дії», — зазначено в повідомленні.
Крім того, ОГТСУ повідомляє, що за минулу добу протранспортував для потреб українських споживачів 97,2 млн куб. м газу.



