Новий очільник компанії має 23 роки досвіду в енергетичній галузі. Свою трудову діяльність він розпочав у травні 2003 року та понад дві десятиліття обіймав керівні посади, пройшовши шлях від електромонтера до керівника Товариства.
Основними пріоритетами на новій посаді Роман Бондар назвав забезпечення стабільної роботи регіональної енергосистеми, підвищення якості надання послуг, модернізацію та автоматизацію інфраструктури, а також зниження технологічних витрат. Крім того, серед першочергових завдань — активна підготовка мереж до майбутнього опалювального сезону.
«Енергетика постійно перебуває під прицілом ворога, однак навіть у таких складних умовах ми маємо робити все можливе для збереження Об’єднаної енергетичної системи України та довіри наших клієнтів, — наголосив Роман Бондар. — Попереду багато роботи, але я впевнений, що разом із професійною командою «Черкасиобленерго» нам вдасться реалізувати поставлені завдання та досягти визначених цілей».




