+38 (044) 425-55-56

Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено Олишівське ПСГ на Чернігівщині

14.03.2022 00:00

Сьогодні, близько 9 години ранку, під час обстрілу російськими окупаційними військами села Олишівка (Чернігівська область) у будівлю на території підземного газосховища влучив снаряд. Пошкоджено насосну станцію подачі метанолу на майданчик газозбірного пункту.

Про це повідомив Оператор газосховищ – Укртрансгаз.

Персонал газосховища, згідно з повідомленням, терміново евакуйований. Із комунікацій майданчика газозбірного пункту стравлений газ. Всі зовнішні комунікації відключені.

Жертв та постраждалих серед працівників Олишівського ПСГ немає. Наразі на об'єкті продовжуватиметься плановий періодичний контроль та обхід комунікацій.