Про це повідомив Оператор газосховищ – Укртрансгаз.
Персонал газосховища, згідно з повідомленням, терміново евакуйований. Із комунікацій майданчика газозбірного пункту стравлений газ. Всі зовнішні комунікації відключені.
Жертв та постраждалих серед працівників Олишівського ПСГ немає. Наразі на об'єкті продовжуватиметься плановий періодичний контроль та обхід комунікацій.



