Про це повідомила Регіональна газова компанія з посиланням на інформацію «Харківгазу».
В «Харківгазі» відзначили, що відновлювальні роботи на території області ускладнені присутністю російських окупантів: «Часто вони просто блокують доступ до пошкоджених об’єктів. Нові ж обстріли і далі руйнують критичну інфраструктуру».
Загалом за минулу добу (30 березня) відновлено газопостачання 2 445 споживачам у Харківській, Запорізькій, Рівненській та Львівській областях. З початку війни російські окупанти позбавили стабільного газопостачання більше 303 000 домогосподарств по всій Україні, інформує РГК.



