+38 (044) 425-55-56

«Харківгаз» відновив розподіл газу до 9 сіл області

31.03.2022 00:00

За минулий день харківські газовики відновили розподіл газу одразу до дев’яти сіл на території Харківщини, газопостачання відновлено до 1200 домогосподарств.

Про це повідомила Регіональна газова компанія з посиланням на інформацію «Харківгазу». 

В «Харківгазі» відзначили, що відновлювальні роботи на території області ускладнені присутністю російських окупантів: «Часто вони просто блокують доступ до пошкоджених об’єктів. Нові ж обстріли і далі руйнують критичну інфраструктуру».

Загалом за минулу добу (30 березня) відновлено газопостачання 2 445 споживачам у Харківській, Запорізькій, Рівненській та Львівській областях. З початку війни російські окупанти позбавили стабільного газопостачання більше 303 000 домогосподарств по всій Україні, інформує РГК.