+38 (044) 425-55-56

За минулу добу РГК відновила доставку газу до 2 200 домогосподарств

24.03.2022 00:00

За добу 23 березня газовикам вдалося відновити доставку газу до 2 200 домогосподарств в Миколаївській, Сумській, Дніпропетровській, Харківській, Закарпатській областях, — повідомила Регіональна газова компанія.

Працівники АТ "Сумигаз" минулої доби відновили розподіл газу до 600 осель в п'яти населених пунктах Охтирського району. Артилерійським снарядом було пошкоджено підземний сталевий газопровід. 

«Для того щоб повернути газ до осель мирних жителів газовики перекрили засувку і замінили частину підземного сталевого газопроводу», — розповіли в РГК. 

З початку війни російські окупанти позбавили газу більше 289 000 домогосподарств по всій Україні.