Працівники АТ "Сумигаз" минулої доби відновили розподіл газу до 600 осель в п'яти населених пунктах Охтирського району. Артилерійським снарядом було пошкоджено підземний сталевий газопровід.
«Для того щоб повернути газ до осель мирних жителів газовики перекрили засувку і замінили частину підземного сталевого газопроводу», — розповіли в РГК.
З початку війни російські окупанти позбавили газу більше 289 000 домогосподарств по всій Україні.



