Частину сімей запорізьких атомників окупанти вже вивезли в Ростовську область РФ, зазначає «Енергоатом» з посиланням на інформацію Генштабу ЗСУ.
На думку НАЕК, «евакуація» атомників-колаборантів ще більше загострить проблему з браком персоналу для забезпечення безпеки експлуатації Запорізької АЕС, навіть попри те, що вона наразі не працює.
Тим часом сам «Енергоатом», як він стверджує, робить все можливе, щоб сформувати необхідну кількість фахівців, здатних забезпечити безпечну роботу станції на перших порах після її деокупації. «Така команда вахтовим методом формуватиметься із працівників ЗАЕС, які зараз перебувають на контрольованій Україною території, а також фахівців з інших атомних станцій», — зазначили в компанії-операторі ЗАЕС.
Нагадаємо, раніше «Енергоатом» повідомляв, що призначений росіянами керівник Запорізької АЕС Юрій Чернічук терміново пішов у відпустку на тлі очікувань українського контрнаступу.




