+38 (044) 425-55-56

До енергосистеми підключили черговий атомний енергоблок після ремонту

До енергосистеми підключили черговий атомний енергоблок після ремонту

27.08.2024 06:32

У п'ятницю, 23 серпня, після планового ремонту і перезавантаження ядерного палива до енергосистеми підключено ще один атомний енергоблок потужністю 1000 МВт. Про це повідомили в Міністерстві енергетики.

«Енергетики дійсно роблять неймовірні речі у цій складній ситуації, щоб ми залишались зі світлом і теплом. Зараз достроково, але з дотриманням усіх безпекових норм вийшов з планового ремонту і обслуговування черговий атомний блок. Його підключення допоможе збалансувати енергосистему країни та уникнути обмежень електроенергії», - сказав міністр енергетики Герман Галущенко.
Як вказує ExPro, наразі в енергосистемі працює 8 енергоблоків АЕС з доступних 9.