+38 (044) 425-55-56

Доходи від перетину знову будуть спрямовані на погашення боргів - Герус

Доходи від перетину знову будуть спрямовані на погашення боргів - Герус

07.08.2024 08:07

Депутати пропонують перенаправити отримані «Укренерго» кошти від розподілу перетину на погашення боргів на балансуючому ринку та перед генерацією з ВДЕ. Про це повідомив Голова Комітету Верховної ради з питаннь енергетики Андрій Герус під час заходу «Децентралізована генерація в Україні», передає ExPro.

«Одна з проблем - питання боргів. В один із наших законопроєктів ми додали правку до другого читання, що ті кошти які закумулювались в «Укренерго» за перетин підуть на погашення боргів у пропорції 50/50 - половина на погашення боргів на балансуючому ринку, половина - перед «Гарантованим покупцем» по ВДЕ», - вказав Андрій Герус.
Андрій Герус уточнив, що відповідна правка буде подана до проєкту закону «Про розумні мережі».
Як вказав народний депутат, йдеться про значну суму, точну цифру не уточнено.