«Одна з проблем - питання боргів. В один із наших законопроєктів ми додали правку до другого читання, що ті кошти які закумулювались в «Укренерго» за перетин підуть на погашення боргів у пропорції 50/50 - половина на погашення боргів на балансуючому ринку, половина - перед «Гарантованим покупцем» по ВДЕ», - вказав Андрій Герус.
Андрій Герус уточнив, що відповідна правка буде подана до проєкту закону «Про розумні мережі».
Як вказав народний депутат, йдеться про значну суму, точну цифру не уточнено.
Доходи від перетину знову будуть спрямовані на погашення боргів - Герус

07.08.2024 08:07
Депутати пропонують перенаправити отримані «Укренерго» кошти від розподілу перетину на погашення боргів на балансуючому ринку та перед генерацією з ВДЕ. Про це повідомив Голова Комітету Верховної ради з питаннь енергетики Андрій Герус під час заходу «Децентралізована генерація в Україні», передає ExPro.



