Для підтримання роботи ТЕС «ДТЕК Енерго» в період військових дій компанія домовилася про додаткову партію імпортного вугілля з Польщі, інформує компанія.
В рамках контракту на імпорт палива, укладеного з вугледобувним підприємством Bogdanka, з постачальником домовлено про постачання 60 тис. т енергетичного вугілля з Польщі. Очікується, що воно надійде на ТЕС «ДТЕК Енерго» протягом березня.
«Сьогодні з нами солідарний увесь світ. Солідарні й енергетики, й вугільні підприємства з інших країн. А поки наші енергетики продовжують робити свою справу: безперервно відпускати електроенергію, шахтарі - видобувати вугілля, щоб забезпечити паливом станції, а машинобудівники ремонтують і виготовляють техніку. Своєю щоденною спокійною працею ми наближаємо перемогу», — розповів генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.



