Це дозволяє збільшити потужність та надійність енергосистеми на додаткові понад 100 МВт, а вже у найближчі дні очікується, що вона зросте до 225 МВт.
Минулого місяця енергетики ДТЕК Енерго ввели в енергосистему після ремонтів три енергоблоки. Ще один було додано після розконсервації та модернізації. Завдяки ним вдалося збільшити потужність енергосистеми до 800 МВт. Таким чином, з початку минулого місяця енергосистема отримала майже 1 ГВт оновлених потужностей.
Усього з початку року енергетики відремонтували вже 16 енергоблоків ТЕС ДТЕК Енерго.
Для стабільної роботи під час опалювального сезону планується реалізувати 19 ремонтів енергоблоків до старту опалювального сезону. Тобто, наразі виконано 84% запланованого.
Загалом в рамках ремонтної кампанії до кінця цього року ДТЕК Енерго планує відремонтувати 27 енергоблоків.
ДОВІДКА
ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в тепловій генерації електроенергії - 13,3 ГВт (станом на січень 2022 р.).
У компанії працює майже 60 тис. співробітників.
100% Групи ДТЕК належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.




