+38 (044) 425-55-56

«Енергоатом» шукає незалежних членів до наглядової ради

«Енергоатом» шукає незалежних членів до наглядової ради

05.02.2024 14:56

Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств затвердив вимоги до незалежних кандидатів на посади членів Наглядової Ради «НАЕК «Енергоатом», а також затвердив оголошення для проведення конкурсного відбору

Про це пише ExPro.

Участь в засіданні комітету взяв заступник Міністра економіки України Олексій Соболев.

«Це важливий етап у формуванні ефективного управління компанією, стабільної роботи енергетичного сектору та для залучення довгострокових інвестицій. «Енергоатом» – це найбільший виробник електроенергії в Україні, який відіграє стратегічно важливу роль для енергетичної безпеки держави. Тож необхідно, аби в роботі компанії були запроваджені міжнародно визнані норми корпоративного управління», – зазначив Олексій Соболев.

Кандидати на посади зможуть подавати документи з 2 лютого 2024 року до 18:00 (за київським часом) 4 березня 2024 року, повідомили в Мінекономіки.

Передбачається, що наглядова рада буде сформована з 5 членів загалом, 3 з яких – незалежні члени та 2 – представники держави.