Наш старый сайт

«Енергоатом» та міста-супутники АЕС погодили роботу з надання гуманітарної допомоги

«Енергоатом» та міста-супутники АЕС погодили роботу з надання гуманітарної допомоги

22.06.2022

22 червня 2022 р. НАЕК «Енергоатом», профспілки та очільники міст-супутників АЕС погодили спільну діяльність з надання гуманітарної допомоги, захисту об’єктів критичної інфраструктури.

Про це повідомив прес-центр компанії.

Докладно обговорили спільну діяльність Енергоатома, профспілкових організацій дирекції Компанії та її атомних станцій, директорів АЕС і голів міст-супутників стосовно захисту об’єктів критичної інфраструктури, а також надання допомоги захисникам України, працівникам АЕС та членам їхніх родин, внутрішньо переміщеним особам.

У заході взяли участь президент Енергоатома Петро Котін, народний депутат України Артем Чорноморов, голова профспілки НАЕК Олексій Лич і виконавчий директор з персоналу Олег Бояринцев, мери Енергодару Дмитро Орлов, Нетішина – Олександр Супрунюк, Славутича – Юрій Фомічев і в.о. міського голови Южноукраїнська Олександр Акуленко, директори Рівненської, Південноукраїнської та Хмельницької атомних електростанцій.

Під час заходу підбили підсумки збору та відправки гуманітарної допомоги, яку від самого початку війни не припиняють дирекція «Енергоатома», його профспілка, всі відокремлені підрозділи Компанії, а також благодійні організації та міжнародні партнери НАЕК. Намітили подальші кроки ефективної допомоги – захисникам України, атомникам тимчасово окупованої ЗАЕС та жителям Енергодару й іншим постраждалим від російських загарбників.

Також обговорили актуальні питання життєдіяльності під час війни міст-супутників, а особливо окупованого Енергодару.